Odborné týmy

Příjmové oddělení
MUDr. Jan Brůha
MUDr. Ivo Klár
MUDr. Kateřina Mádlová
Anna Dovrtělová, Dis
Iva Vopršálková
Psychózy
MUDr. Ondřej Pěč, Ph.D.
Bc. Adéla Hrubcová
Hraniční poruchy
Ing. Mgr. Irena Ludvíková
Lucie Spurná
Neurózy - každodenní program – zelené patro, vedoucí MUDr. O. Pěč, Ph.D.
Mgr. Andrej Chovanec
Bc Jitka Čaplová
Neurózy - každodenní program – modré patro, vedoucí Doc. PhDr. Jiří Růžička, Ph.D.
MUDr. Lucie Hauserová
Mgr. Martina Kukolová
Mgr. Zuzana Finková
Doc. PhDr. Jiří Růžička, Ph.D.
Mgr. Barbora Kohoutová
Andrea Dušková Sobotková
Večerní skupiny - vedoucí MUDr. O. Pěč, Ph.D.
MUDr. Eva Šuhajdová
Mgr. Xenie Uholjeva
Neurózy - frakcionovaný program - zelené patro, vedoucí MUDr. O. Pěč, Ph.D
Mgr. Zuzana Kohoutová
Léčba návykových nemocí
MUDr. Lucie Jurkovská
PhDr. Helena Talandová, DiS.
Bc. Vendula Šímová
Chronické deprese a afektivní poruchy
MUDr. Marie Novotná
Mgr. Roman Kamenišťák
Mgr. Irena Kopřivová
Martina Veškrnová
Děti a mládež
Mgr. Barbora Kohoutová
Mgr. at. Mgr. Anna Rubešová, Ph.D
Mgr. Daniel Kořínek
Doc. PhDr. Karel Balcar, Ph.D.
Mgr. Jana Krištofová
Andrea Dušková Sobotková
Mgr. Anna Rubešová, Ph.D.
Mgr. Petra Stříšovská
Klinická psychologie
Doc. PhDr. Jiří Růžička, Ph.D.
Mgr. Jan Vybíral
Mgr. Jana Krištofová
Mgr. Barbora Kohoutová
Mgr. Martina Kukolová
PhDr. Daniela Wurstová
Ing. Mgr. Irena Ludvíková
Mgr. Zuzana Vybíralová
Mgr. Roman Kamenišťák
Doc. PhDr. Oldřich Čálek, CSc
Mgr. Bc. Michal Slaninka, Ph.D.
Mgr. Andrej Chovanec
Mgr. Zuzana Kohoutová
Mgr. Daniel Kořínek
Mgr. at Mgr. Anna Rubešová, Ph.D.
Mgr. Filip Múdrik
Ergoterapie
Bc. Petra Trabulsi
Návštěvní péče psychiatrických sester
PhDr. Helena Talandová, DiS.
Mgr. Martina Kusáková
Mgr. Kateřina Neubauerová
Marta Hořejšová
Renáta Ant. Fridrichová
Psychiatrické ambulance
MUDr. Jan Brůha
MUDr. Ivo Klár
MUDr. Ondřej Pěč, Ph.D.
MUDr. Marie Novotná
MUDr. Alexandra Kroupová
MUDr. Zuzana Pinďáková
MUDr. Lucie Hauserová
MUDr. Eva Růžičková
MUDr. Jakub Valenta
Centrum duševního zdraví
MUDr. Ondřej Pěč, Ph.D.
MUDr. Jan Brůha
MUDr. Jakub Valenta
MUDr. Eva Šuhajdová
Mgr. Andrej Chovanec
Mgr. Filip Múdrik
PhDr. Helena Talandová, Dis
Mgr. Martina Kusáková
Mgr. Kateřina Neubauerová
Marta Hořejšová
Renáta Ant. Fridrichová
Mgr. Soňa Flanderová
Mgr. Tereza Formánková
Bc. Libor Hejl
Mgr. Jana Staňková